ПОНУДА ЗА СЕПТЕМВРИ

Секој месец препораки скроени за Вас!

 

ПРОИЗВОДИ

МЕСЕЧНИ ПОНУДИ

Удвартана

Удвартана

АЈУРВЕДСКИ ТРЕТМАНИ

Удвартана третманот користи посебни билни супстанци кои првенствено се наменети за длабинско разбивање на масните наслаги во телото и има неверојатен ефект во губење на тежината и целулитот.

Asian Garden – путер за лице и тело

Asian Garden – путер за лице и тело

АЈУРВЕДСКИ МАСЛА/КОЗМЕТИКА

.

Asian Garden – EAU DE PARFUME

Asian Garden – EAU DE PARFUME

АЈУРВЕДСКИ МАСЛА/КОЗМЕТИКА

Face skin serum – Масна кожа

Face skin serum – Масна кожа

SVcareblends

Be Bronze чоколаден мус за сончање

Be Bronze чоколаден мус за сончање

Понуди

Ајурведски дезодоранс за под пазуви

Ајурведски дезодоранс за под пазуви

СУПЛЕМЕНТИ