Балсам за брада со мирис на портокал 30 ml

Балсам за брада со мирис на портокал (30 ml мл), направен од 100% природни органски ладно цедени масла и е без парабен, парафин и бои.

Рачно направено, за целосна нега на вашите брада и кожа.

Ја хидрира брадата и ја прави здрава.

Ги спречува кршливоста на влакната, првутењето и сувоста на кожата.

Ја прави брадата уредна, мека и мазна.

За разлика од маслото за брада, балсамот е стилизатор за вашата брада и ќе ја зачува формата на брадата што вие ја посакувате.

Се нанесува по маслото за брада како финиш за стилизирање и во комбинација со маслото ја надополнува негата на влакното.

 Шифра: 1304

ТЕЛЕФОН

СЛЕДЕТЕ НÉ