Балсам за нега на усни еукалиптус и минт

Сосема природен балсам за усни кој ги хидрира и омекнува усните посебно при студени и ветровити денови кога се нај изложени на пукање и сушење. Направен од шеа путер, кокосово масло, какао путер, пчелин восок, бадемово, јојоба, арганово, кантарионово и невеново масло со додаток на чисти есенцијални масла од еукалиптус и минт и природен токоферол (витамин Е).

Балсамот за усни е unisex производ и одличен партнер на негуваната брада.

Шифра: 1327

ТЕЛЕФОН

СЛЕДЕТЕ НÉ