SUDANTA Ајурведска паста за заби

Ајурведската паста за заби SUDANTA на база на природни билки, ги одржува забите и непцата здрави.

Содржи комбинација на лековити растенија користени во ајурведата кои имаат корисен ефект врз чистењето, освежувањето и одржувањето на совршена орална хигиена. Штити од бактериски инфекции, појава на забен камен, чувствителност и лош здив. НЕ СОДРЖИ ФЛУОРИД!

Шифра: 1065

ТЕЛЕФОН

СЛЕДЕТЕ НÉ