Oil perfume AOUD Leather

Oil perfume – AOUD LEATHER – Инспирирано од Tom Ford – Tuscan Leather

Unisex производ

Мирисни ноти на Raspberry, Saffron, Thyme, Olibanum, Jasmine, Leather, Suede, Woody Notes and Amber

10 ml стаклено шише со ролер топче од не рѓосувачки челик за неодолива апликација. Совршена големина за во твојата чанта, торбица за вежбање, за во кола или кај и да ти е потребно за брзо освежување на твојот мирис.

  Handcrafted
  Alcohol Free
  Clean, Vegan & Cruelty Free
  Paraben Free & No Phthalate

Шифра: 1352

ТЕЛЕФОН

СЛЕДЕТЕ НÉ