Oil perfume Kirke

Oil perfume Kirke – Инспирирано од Tiziano Terenzi – Kirke

Unisex производ

Мирисни ноти на Passionfruit, Peach, Pear, Raspberry, Cassis and Sand, Lily-of-the-Valley, Musk, Vanilla, Sandalwood, Patchouli and Heliotrope.

10 ml стаклено шише со ролер топче од не рѓосувачки челик за неодолива апликација. Совршена големина за во твојата чанта, торбица за вежбање, за во кола или кај и да ти е потребно за брзо освежување на твојот мирис.

Може да се комбинира со нашето масло за брада Kirke.

  Handcrafted
  Alcohol Free
  Clean, Vegan & Cruelty Free
  Paraben Free & No Phthalate

Шифра: 1354

ТЕЛЕФОН

СЛЕДЕТЕ НÉ