Oil perfume Spirituality

Oil perfume – Spirituality

Spirituality, свеж мирис на ментол, инфузија на сладок портокал и ноти на босилек и чемпрес кои потсетуваат на минт коктели во лето.

10 ml стаклено шише со ролер топче од не рѓосувачки челик за неодолива апликација. Совршена големина за во твојата чанта, торбица за вежбање, за во кола или кај и да ти е потребно за брзо освежување на твојот мирис.

Може да се комбинира со нашето масло за брада Citrus Island.

  Handcrafted
  Alcohol Free
  Clean, Vegan & Cruelty Free
  Paraben Free & No Phthalate

Шифра: 1355

ТЕЛЕФОН

СЛЕДЕТЕ НÉ