fbpx
Балсам за брада со мирис на ванила 100 ml

Балсам за брада со мирис на ванила 100 ml

1.000,00 ден

Балсам со мирис на ванила кој може да се користи за коса и брада (100мл).

Направен од 100% природни ладноцедени органски масла и путери и без парабен, парафин и бои.

Шифра: 1301

Category:

Балсам со мирис на ванила кој може да се користи за коса и брада (100мл).

Направен од 100% природни ладноцедени органски масла и путери и без парабен, парафин и бои.

Рачно направено за целосна нега на вашите брада, коса и кожа.

Го хидрира влакното и го прави здраво.

Ги спречува кршливоста на влакната, првутењето и сувоста на кожата.

Витаминот Е кој го содржи балсамот во себе го поттикнува растот на влакното, 100% е природен и го забавува стареењето на кожата.

Балсамот е стилизатор за коса и брада, ќе ја зачува формата што вие ја посакувате. Брадата и косата ги прави уредни, меки и мазни.

Се користи за секоја должина на коса и брада. Од најкратка па до најдолга.