fbpx
Балсам за нега на усни портокал и ванила

Балсам за нега на усни портокал и ванила

350,00 ден

Сосема природен балсам за усни кој ги хидрира и омекнува усните посебно при студени и ветровити денови кога се нај изложени на пукање и сушење. Направен од шеа путер, кокосово масло, какао путер, пчелин восок, бадемово, јојоба, арганово, кантарионово и невеново масло со додаток на чисти есенцијални масла од портокал и ванила и природен токоферол (витамин Е).

Шифра: 1306

Category:

Сосема природен балсам за усни кој ги хидрира и омекнува усните посебно при студени и ветровити денови кога се нај изложени на пукање и сушење. Направен од шеа путер, кокосово масло, какао путер, пчелин восок, бадемово, јојоба, арганово, кантарионово и невеново масло со додаток на чисти есенцијални масла од портокал и ванила и природен токоферол (витамин Е).

Балсамот за усни е unisex производ и одличен партнер на негуваната брада.