fbpx
Масло за нега на влакно на брада AOUD LEATHER

Масло за нега на влакно на брада AOUD LEATHER

700,00 ден

AOUD LEATHER е нашето ново масло, инспирирано од парфемот на Tom Ford – Tuscan Leather

Шифра: 1349

Category:

AOUD LEATHER е нашето ново масло, инспирирано од парфемот на Tom Ford – Tuscan Leather

Произведено од најквалитетни состојки, збогатено со арганово, јојоба, масло од сладок бадем и конопово масло за целосна нега како на влакното на брадата така и на кожата на лицето.
Ја хидрира кожата и ги зајакнува фоликулите на влакната. Спречува чешање и црвенило на кожата и брзо се апсорбира, а долготрајниот пријатен мирис е заштитен знак на сите наши производи.

Мирисни ноти на Raspberry, Saffron, Thyme, Olibanum, Jasmine, Leather, Suede, Woody Notes and Amber

Handcrafted, Alcohol Free, Clean, Vegan & Cruelty Free, Paraben Free & No Phthalate

Пакување: 30мл