fbpx
Шампон за брада, коса и тело Citrus Island 200мл

Шампон за брада, коса и тело Citrus Island 200мл

700,00 ден

Сосема природен, со додатоци на масла од арган, јојоба, бадем, коноп, коприва, амла масла, како и витамини А, Б и Д, овој шампон го тонифицира влакното на косата и брадата за подобра структура, ја освежува кожата и ја чисти нежно и длабински.

Шифра: 1342

Category:

Сосема природен, со додатоци на масла од арган, јојоба, бадем, коноп, коприва, амла масла, како и витамини А, Б и Д, овој шампон го тонифицира влакното на косата и брадата за подобра структура, ја освежува кожата и ја чисти нежно и длабински.

Комбинација на есенцијални масла од ментол и лимон.

200мл