fbpx
Aјурведски шампон Golden Amrita 3 во 1

Aјурведски шампон Golden Amrita 3 во 1

990,00 ден

Golden Amrita е дермапротектив 3 во 1 формула шампон и гел за туширање наменет за коса, лице и тело.

Направен од специјално одбрани состојки со неодолив мирис на манго.

Шифра: 1067

Golden Amrita е дермапротектив 3 во 1 формула шампон и гел за туширање наменет за коса, лице и тело.

Направен од специјално одбрани состојки со неодолив мирис на манго.

Формулиран без сапун и со физиолошки PH, органски, нежно ја чисти и зачувува кожата и природната рамнотежа на скалпот. Неговата формула, збогатена со комплекс од растителни масла, ви овозможува да ги измиете телото и косата со леснотија. Богат со освежителни активни состојки, дава веднаш чувство на свежина и благосостојба. Неговата богата пена ослободува свеж, стимулирачки мирис за посвежа кожа и и дава виталност и еластичност.

Во случај на контакт со очи, исплакнете темелно со чиста и млака вода.

Органски, веган и без сулфати.

Пакување: 500ml