fbpx
EAU DE PARFUME – AOUD LEATHER

EAU DE PARFUME – AOUD LEATHER

2.500,00 ден

Дали сте се запрашале кој е токму тој мирис кој одлично мириса? Дали сакате да инвестирате во фрагменти со потпис што и даваат препознатлив изглед на вашата личност? Нешто што се вклопува добро за состаноци, канцеларија, клубови, теретана, забави и за привлекување на поединци околу вас каде и да одите. Па, совршенството во однос на мирисот е токму AOUD LEATHER, нашиот парфем инспириран од Том Форд Tuscan Leather.

Шифра: 1363

Дали сте се запрашале кој е токму тој мирис кој одлично мириса? Дали сакате да инвестирате во фрагменти со потпис што и даваат препознатлив изглед на вашата личност? Нешто што се вклопува добро за состаноци, канцеларија, клубови, теретана, забави и за привлекување на поединци околу вас каде и да одите. Па, совршенството во однос на мирисот е токму AOUD LEATHER, нашиот парфем инспириран од Том Форд Tuscan Leather.

AOUD LEATHER е луксузен мирис кој го подобрува целокупниот изглед и суетата. Доаѓа со мирис што ја зголемува самодовербата, кој е богат и ултра машки. Мажот нема да се плаши додека го носи овој мирис бидејќи ја зголемува самодовербата.

Привлечен парфем и доаѓа со навестување на премиум состојки, кои се рафинирани на таков начин што нуди многу импресивен мирис што предизвикува насмевка на лицето. Мирисот е совршен спој на состојки, вклучувајќи мајчина душица и егзотичен шафран, кој одлично се надополнува со кожни ноти.

Фрагментите од парфемот испуштаат моќ со уникатен статус, давајќи ви комплементарна личност. Навестувањето на јасмин и малина во овој мирис ја остава вашата личност со прекрасен мирис. За сите оние кои сакаат разновидни мириси кои добро функционираат дење и ноќе, овој е совршен избор.

100ml

Handcrafte
Clean, Vegan & Cruelty Free
Paraben Free & No Phthalate