Oil perfume Black Orchide

Oil perfume Black Orchide

600,00 ден

Oil perfume Black Orchide – Инспирирано од Tom Ford – Black Orchide

Unisex производ

Шифра: 1353

Category:

Oil perfume Black Orchide – Инспирирано од Tom Ford – Black Orchide

Unisex производ

Мирисни ноти на black currant, bergamot, mandarin, lemon, orchid, spices, gardenia, fruits, sandalwood, florals, chocolate, patchouli, vanilla, amber, vetiver, musk

10 ml стаклено шише со ролер топче од не рѓосувачки челик за неодолива апликација. Совршена големина за во твојата чанта, торбица за вежбање, за во кола или кај и да ти е потребно за брзо освежување на твојот мирис.

Може да се комбинира со нашето масло за брада Black Orchide.

Handcrafted
Alcohol Free
Clean, Vegan & Cruelty Free
Paraben Free & No Phthalate