Oil perfume Kirke

Oil perfume Kirke

600,00 ден

Oil perfume Kirke – Инспирирано од Tiziano Terenzi – Kirke

Unisex производ

Шифра: 1354

Category:

Oil perfume Kirke – Инспирирано од Tiziano Terenzi – Kirke

Unisex производ

Мирисни ноти на Passionfruit, Peach, Pear, Raspberry, Cassis and Sand, Lily-of-the-Valley, Musk, Vanilla, Sandalwood, Patchouli and Heliotrope.

10 ml стаклено шише со ролер топче од не рѓосувачки челик за неодолива апликација. Совршена големина за во твојата чанта, торбица за вежбање, за во кола или кај и да ти е потребно за брзо освежување на твојот мирис.

Може да се комбинира со нашето масло за брада Kirke.

Handcrafted
Alcohol Free
Clean, Vegan & Cruelty Free
Paraben Free & No Phthalate