Oil perfume Tobacco Vanilla

Oil perfume Tobacco Vanilla

600,00 ден

Oil perfume Tobacco Vanille – Инспирирано од Tom Ford – Tobacco Vanille

Unisex производ

Мирисни ноти на Tobacco Leaf, Spicy Notes, Vanilla, Cacao, Tonka Bean, Tobacco blossom, Dried Fruits and Woody Notes

Шифра: 1351

Category:

Oil perfume Tobacco Vanille – Инспирирано од Tom Ford – Tobacco Vanille

Unisex производ

Мирисни ноти на Tobacco Leaf, Spicy Notes, Vanilla, Cacao, Tonka Bean, Tobacco blossom, Dried Fruits and Woody Notes

10 ml стаклено шише со ролер топче од не рѓосувачки челик за неодолива апликација. Совршена големина за во твојата чанта, торбица за вежбање, за во кола или кај и да ти е потребно за брзо освежување на твојот мирис.

Може да се комбинира со нашето масло за брада Tobacco vanilla како и со балсамот со истиот мирис.

Handcrafted
Alcohol Free
Clean, Vegan & Cruelty Free
Paraben Free & No Phthalate