PREMIUM EDITION масло за нега на влакно на брада 24k GOLD LEAVES
  • Home
  • /
  • Products
  • /
  • SVcareblends
  • /
  • PREMIUM EDITION масло за нега на влакно на брада 24k GOLD LEAVES

PREMIUM EDITION масло за нега на влакно на брада 24k GOLD LEAVES

1.500,00 ден

Нашите нај продавани масла за брада со мирисни ноти на портокал и ванила сега споени во едно со додаток на ливчиња од 24k злато.

Го негува и храни влакното на брадата, спречува кршливост, сувост и првутење.

Шифра: 1332

Category:

Нашите нај продавани масла за брада со мирисни ноти на портокал и ванила сега споени во едно со додаток на ливчиња од 24k злато.

Го негува и храни влакното на брадата, спречува кршливост, сувост и првутење.

Ја намалува иритацијата на кожата, црвенилото и чешањето и воедно ја негува и храни кожата на лицето.

Додатокот на природен витамин Е го поттикнува и растот на влакното.

Маслата во својот состав содржат 100% природни и органски состојки без додатоци на вештачки бои, парабени и мириси.

Не содржат палмино масло што дополнително ги прават и вистински пријатели на природата.

Состав: масло од авокадо, конопово масло, кокосово, рицинусово, јојоба, арган, бадем, маслиново, сусамово, сончогледово, невеново, кантарионово масло, масло од макадамија, амла масло, ореово масло, чисти есенцијални масла од портокал и ванила, витамин Е.