Сакаш да слабееш здраво и брзо?

Сакаш да слабееш здраво и брзо?

Едноставен природен рецепт како да симнеш некој килограм брзо и безбедо. Рецепт: Сварете 1-2 ловоров лист во 250 мл вода, додадете малку магдонос и прстофат кардамом, а потоа оставете да се излади. Пијте на голтки пред секој оброк по можност не додавајте засладувачи....