Брзо чоколадно колаче кое не треба да се пече

Брзо чоколадно колаче кое не треба да се пече

Се прави само од три состојки Потребно ви е органски чокодализиран чипс или мусли, кокосово масло и црно чоколадо! Исто така, силиконски модули за мафини или калапи по желба. Овој колач е здрав, без дополнителни калории, без рафинирани шеќери, лесно сварлив, полн со...