fbpx
Oil perfume Spirituality

Oil perfume Spirituality

600,00 ден

Oil perfume – Spirituality

Spirituality, свеж мирис на ментол, инфузија на сладок портокал и ноти на босилек и чемпрес кои потсетуваат на минт коктели во лето.

Шифра: 1355

Category:

Oil perfume – Spirituality

Spirituality, свеж мирис на ментол, инфузија на сладок портокал и ноти на босилек и чемпрес кои потсетуваат на минт коктели во лето.

10 ml стаклено шише со ролер топче од не рѓосувачки челик за неодолива апликација. Совршена големина за во твојата чанта, торбица за вежбање, за во кола или кај и да ти е потребно за брзо освежување на твојот мирис.

Може да се комбинира со нашето масло за брада Citrus Island.

Handcrafted
Alcohol Free
Clean, Vegan & Cruelty Free
Paraben Free & No Phthalate