fbpx
Kali Musali

Kali Musali

1.100,00 ден

Додаток во исхраната, 60 таблети.

(Kali Musali) – најдобриот природен афродизијак

Латинско име: curculigo orchiodes

Кали мусали е билка која благопријатно делува и помага:

*Кај нарушена функцијата на црниот дроб

*Кај загубено машко либидо и машкиот репродуктивен систем

*Во процес на лекување на многу заболувања меѓу кои се бронхитис, настинки, болки во зглобови, колена, лумбаго

*Кај проблеми со дигестивниот тракт, хемороиди, варење на храна, дијареа, повраќање

*Кај болни менструални циклуси

*При хроничен замор, нарушување во крвотокот, проблеми со мокрење, гонореја, офталмија,   проблеми со кожата,  агресија, астма и при лечење на жолтица

Шифра: 1218

Додаток во исхраната, 60 таблети.

(Kali Musali) – најдобриот природен афродизијак

Латинско име: curculigo orchiodes

Кали мусали е билка која благопријатно делува и помага:

*Кај нарушена функцијата на црниот дроб

*Кај загубено машко либидо и машкиот репродуктивен систем

*Во процес на лекување на многу заболувања меѓу кои се бронхитис, настинки, болки во зглобови, колена, лумбаго

*Кај проблеми со дигестивниот тракт, хемороиди, варење на храна, дијареа, повраќање

*Кај болни менструални циклуси

*При хроничен замор, нарушување во крвотокот, проблеми со мокрење, гонореја, офталмија,   проблеми со кожата,  агресија, астма и при лечење на жолтица

Препорака:

1-2 таблети два пати на ден или како што е наведено од лекар. Задолжително консултирајте се со лекар пред употреба.

Состојки: (органски билки)